קצת עלינו

 חברת מיזוג פלוס בע"מ מספקת שירותי תכנון וביצוע למערכות מיזוג אוויר מתקדמות החל משנת 1988. חברתנו מתמחה בתכנון הנדסי, בעיצוב מותאם ומדויק ובהתקנת מערכות מיזוג אוויר מהמובילות בעולם, בבתי יוקרה ובמבני ציבור. בכל חלל ופרויקט בו אנו לוקחים חלק, מיושמים ערכי הליבה של חברת מיזוג פלוס - איכות, מקצועיות ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר על סמך הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים בהטמעת פתרונות מיזוג אוויר מתקדמים. פעילות החברה מקיפה את כלל תחומי מיזוג האוויר והאיוורור בהן גם מערכות מיזוג אוויר בטכנולוגיית VRF – יישום מערכות של חימום תת רצפתי, חימום בריכות ומים סניטריים באמצעות משאבות חום. כמו כן, ביצוע של מערכות מיזוג אוויר המבוססות צ'ילרים, מגדלי קירור, מערכות נידוף וסינון לתעשייה ולענף המזון והמסעדנות. מדובר במערכות מבוקרות טמפרטורה, לחות ולחץ המתאימות בין היתר להתקנה בחדרים נקיים ובחדרי ניתוח.  

 

בשנת 2024, קבוצת G1, קבוצת הביטחון, הבטיחות והבקרה המובילה בישראל, נכנסה כשותפה עסקית בפעילות של חברת מיזוג פלוס. מטרת השותפות הינה להעמיק את חותמה במתן מעטפת פתרונות טכנולוגיים.  

כאמור, חברת G1 מתמחה במתן שירותי אבטחה פיזית ואלקטרונית, מוקד וסיור,תכנון וביצוע התקנות, תחזוקה שוטפת של מערכות מתח נמוך, מערכות בקרה ומערכות מולטימדיה מהמתקדמות בעולם.

תכנון

תכנון מערכות מיזוג האוויר והתאמתן לחלל בו הן מותקנות הוא שלב בעל חשיבות מכרעת, בדרך לתוצאה שתסב לכם קורת רוח. מערכות מיזוג אוויר ואוורור תופסות מקום ונפח, ומכאן שתכנון מקצועי ומקיף מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. כדי שהאדריכל המופקד על תכנון הבית שלכם יוכל לקחת בחשבון את כל הגורמים הקשורים  למערכת מיזוג האוויר, נדרשות חשיבה מראש, ידע נרחב, יצירתיות והקפדה על הפרטים כולם, גם הקטנים ביותר. חברת מיזוג פלוס מתמחה בחשיבה מחוץ לקופסה ובמציאת פתרונות יצירתיים, איכותיים ואסתטיים, המניבים תוכניות ממחושבות ברמה הגבוהה ביותר.

ביצוע

בשלב הביצוע נכנסים לפעולה הצוותים המקצועיים והמיומנים של מיזוג פלוס. כל צוות שכזה מפוקח ופועל תחת אחד ממנהלי הפרויקטים של החברה, תוך שימת דגש על המפרט הטכני, היצמדות לתוכניות הממוחשבות ובחירת חומרים איכותיים וייחודיים. כל מתקיני וטכנאי החברה עוברים הכשרה מקצועית מקיפה, בסופה הם מקבלים הסמכה להתקנת המערכות המתקדמות שלנו. בדיוק כמו בשלב התכנון, גם בעת ביצוע והתקנת המערכות, מה שעומד לנגד עינינו זוהי ההקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, כי כשמדובר במיזוג, לא מתפשרים.   

Projects