קצת עלינו

הסיפור שלנו

חברת מיזוג פלוס בע"מ מספקת שירותי תכנון ,ביצוע ושירות למערכות מיזוג מתקדמות החל משנת 1988. החברה מתמחה בתכנון הנדסי ועיצובי מוקפד ומדויק וכן בביצוע של מערכות מיזוג מהמובילות בעולם בבתי יוקרה ובמבני ציבור. 

בכל חלל ובכל פרויקט בו אנו לוקחים חלק מיושמים ערכי הליבה של מיזוג פלוס, הבאים לידי ביטוי בהטמעת פתרונות על סמך ניסיון מצטבר של שנים וכל זאת בעבודה מקצועית ואיכותית ביותר. 

פעילות החברה מקיפה את כלל תחומי מיזוג האוויר והאוורור בהם מערכות מיזוג אוויר בטכנולוגיית VRF – יישום מערכות של חימום תת רצפתי על ,חימום בריכות ומי צריכה סניטריים באמצעות משאבות חום. מערכות מיזוג אוויר מבוססות צ'ילרים, מגדלי קירור, מערכות נידוף וסינון לתעשייה ולענף המזון והמסעדנות, ביצוע מערכות מיזוג אוויר מבוקרות טמפ' לחות ולחץ לחדרים נקיים וחדרי ניתוח.

תכנון

תכנון מערכות מיזוג האוויר והתאמתן לחלל בו הן מותקנות הוא שלב בעל חשיבות מכרעת, בדרך לתוצאה שתסב לכם קורת רוח. מערכות מיזוג אוויר ואוורור תופסות מקום ונפח, ומכאן שתכנון מקצועי ומקיף מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. כדי שהאדריכל המופקד על תכנון הבית שלכם יוכל לקחת בחשבון את כל הגורמים הקשורים  למערכת מיזוג האוויר, נדרשות חשיבה מראש, ידע נרחב, יצירתיות והקפדה על הפרטים כולם, גם הקטנים ביותר. חברת מיזוג פלוס מתמחה בחשיבה מחוץ לקופסה ובמציאת פתרונות יצירתיים, איכותיים ואסתטיים, המניבים תוכניות ממחושבות ברמה הגבוהה ביותר.

ביצוע

בשלב הביצוע נכנסים לפעולה הצוותים המקצועיים והמיומנים של מיזוג פלוס. כל צוות שכזה מפוקח ופועל תחת אחד ממנהלי הפרויקטים של החברה, תוך שימת דגש על המפרט הטכני, היצמדות לתוכניות הממוחשבות ובחירת חומרים איכותיים וייחודיים. כל מתקיני וטכנאי החברה עוברים הכשרה מקצועית מקיפה, בסופה הם מקבלים הסמכה להתקנת המערכות המתקדמות שלנו. בדיוק כמו בשלב התכנון, גם בעת ביצוע והתקנת המערכות, מה שעומד לנגד עינינו זוהי ההקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, כי כשמדובר במיזוג, לא מתפשרים.   

Projects